Pastaruoju metu itin aktualios tampa tvarumo, ekologijos vertybės, kurios darosi vis svarbesnės  įvairių įmonių veikloje. Ne išimtis ir gyvenamųjų namų administravimas – būtent šių vertybių principais vadovaujasi pastatų priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Green Admin“, kurių ilgametė patirtis ir inovacijomis grįstos veiklos priemonės leidžia užtikrinti tvarius ir kokybiškus sprendimus klientams.

 

Netradiciniai, bet būtini sprendimai šiuolaikiškiems jūsų namams

 Atsinaujinančių išteklių ir kitų gamtai draugiškų priemonių naudojimas būstų priežiūroje – gali ne tik pagerinti jų būklę,  bet ir sukurti saugesnę gyvenamąją aplinką.

 Green  Admin išskirtinumas – nestandartiniai sprendimai, vykdant administravimo bei techninės priežiūros darbus. Įmonė didelį dėmesį skiria žalių bei šiuolaikiškų sprendimų integravimui į veiklos procesus, diegiamas sistemas, kurios nekenktų gamtai ir gyventojams. Įmonės komanda pastebi sparčiai ryškėjančią tendenciją – žmonės vis labiau supranta ir vertina žaliųjų inovacijų prasmę – pageidauja, jog jų daugiabučiuose būtų pritaikyti kuo moderniškesni ir saugesni priežiūros būdai.

 Žalioji veikla turi būti matoma

Žalia – nėra vien žodis ar spalva. Technologinė pažanga turi atsispindėti konkrečiuose darbuose – prižiūrint, modernizuojant gyventojų būstus bei atliekant kitus darbus.

 Vienas tokių, „Green Admin“  administruojamas projektas – žaliasis objektas Juodkrantėje. Jo įgyvendinimas buvo pagrįstas architektų idėja – sukurti pastatų, susiliejančių su gamtos žaluma visumą, todėl net privažiavimai automobiliams prie namų komplekso įrengti žalia veja. Šis projektas pasižymi įvairiais inovaciniais sprendimais – čia esantis daugiabutis yra vienas pirmųjų ne tik Neringoje, bet ir Lietuvoje, šalia kurio, automobilių parkavimo vietose, įrengtos gamtai draugiškų elektromobilių įkrovimo stotelės. Be to, energija šildymo bei šaldymo sistemoms gaminama iš atsinaujinančių resursų, įrengta centralizuota viso komplekso rekuperacinė sistema. Atsižvelgiant į tai, jog viena populiariausių, ekologiškų transporto priemonių Neringoje – dviračiai, numatyta skirti didesnes vietas jų parkavimui, saugojimui, skatinant gyventojus dažniau naudotis gamtą tausojančiu transportu.

 Juodkrantėje esantis objektas visapusiškai atspindi „Green Admin“ įmonės vertybes, tikslus – eksploatuoti gamtai draugiškus pastatus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės paslaugas.

 Kurkite palankią aplinką sau ir kitiems

 Ekologiškas, tvarus gyvenimo būdas neapsiriboja tik maistu ar rūbais. Anksčiau buvo sunku įsivaizduoti, jog atsinaujinantys šaltiniai, inovatyvios sistemos gali būti pritaikomos ir buityje – pavyzdžiui, prižiūrint namų kiemus, vykdant daugiabučių techninę priežiūrą, bet šiandien tokie projektai sėkmingai įgyvendinami.

 Specialistai skatina gyventojus daugiau dėmesio skirti savo namų, aplink esančių vietovių puoselėjimui – juk vadovautis gamtosaugos vertybėmis jau tapo būtinybe, o ne mados ar prabangos ženklu. Savo aplinką kuriame patys ir galime rinktis – kaip ir kur norime gyventi, o augantis „Green Admin“ klientų ratas įrodo, jog būti žaliais renkasi vis daugiau bendruomenių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ieškote būsto administratoriaus? Palikite mums užklausą.